Gizlilik Bildirimi

TTK Bağımsız Denetim A.Ş. ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Kişisel bilgilere sadece yetkili TTK Bağımsız Denetim A.Ş. personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.

TTK Bağımsız Denetim A.Ş. kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

TTK Bağımsız Denetim A.Ş. sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, TTK Bağımsız Denetim A.Ş. Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, ziyaret ettiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.